Nakupujete si esenciálne oleje značky doTerra pravidelne? Využite možnosť nakúpiť ich až so zľavou 25%! 

Ako na to?

Stačí ak si založíte veľkoobchodný účet alebo tzv. účet poradcu. Nemusíte sa však vôbec obávať, že budete musieť produkty doTerra propagovať alebo predávať. Vôbec nie. Výhodné ceny môžete využívať čisto pre svoje osobný účely.

Každopádne, ak by ste sa časom rozhodli vyskúšať prácu s doTerra nič a nik Vám v tom nebude brániť a svoj účet môžete začať využívať na plno.

Pre koho je teda účet poradcu doTerra vhodný?

  • Pre ľudí, ktorí hľadajú podnikateľskú príležitosť
  • Pre každého, kto sa zaujíma o používanie esenciálnych olejov doTerra pre vlastnú potrebu, ale chce ušetriť peniaze na všetkých produktoch

Čo to presne program poradcov je?

Tento program spoločnosť doTerra zaviedla preto, aby mohla svojím pravidelným užívateľom poskytnúť ich širokú radu produktov za zvýhodnené ceny.  Tak je možné nakúpiť produkty až so zľavou 25% z maloobchodnej ceny.

Každý, kto si založí svoj účet poradcu nasledovné výhody:

  • Zľavu až 25% z maloobchodných cien na všetky produkty doTerra
  • Zadávať a sledovať si vlastné objednávky
  • Mať prístup ku všetkým aktuálnym informáciám o produktoch a akciách
  • Pri nákupoch môžete získavať odmeňovacie body a za ne produkty doTerra zdarma ak sa zapojíte do programu doTerra vernostné odmeny LRP
  • V prípade záujmu získate možnosť využiť príležitosť na podnikanie
  • Môžete získať vlastnú podnikateľskú a nákupnú stránku aod doTerra bez žiadnych mesačných poplatkov!
  • Vedenie účtu poradcu je úplne zdarma a nie sú potrebné žiadne mesačné poplatky či povinné nákupy!

Účet poradcu – vytvorenie

Vytvorenie účtu poradcu je naozaj jednoduché a dá sa urobiť z pohodlia vášho domova. Stačí vyplniť údaje na registračnej stránke.

Poplatok za vytvorenie účtu poradcu je 24 EUR. Jediným záväzkom na to, aby ste si udržali svoj účet poradcu aktívny na to, aby ste sa mohli naďalej tešiť z o 25% nižších cien na produkty doTERRA, musíte si objednať produkty aspoň za 30 EUR ročne a poplatok za ročné obnovenie je 18EUR s tým, že k obnoveniu dostnete Mätový esenciálny olej v hodnote 28 eur resp. 21 eur po 25% zľave.

Na získanie veľkoobchodného účtu a zliav produktov Doterra, sa môžete registrovať cez tento ODKAZ. Navedie vás to na prihlasovaciu stránku. Následne si vyberte jazyk, región Európa a krajinu. Zvoľte možnosť nakupovať ako “Veľkoobchodný zákazník”. Potom nasledujte inštrukcie, ktoré vám krok za krokom pomôžu založiť si svoj nový účet.

V prípade ak by ste sa chceli viac informovať ohľadne účtu poradcu alebo ohľadne samotnej registrácie neváhajte nás kontaktovať na tel. 0905 237 197