Provitality – O nás

vitalitaProvitality

Vitalita je dôležitá pre každého človeka. Znamená to pre nás byť plný životnej sily a elánu v každom veku. Môžeme povedať, že vitalita je jedným z predpokladov dlhovekosti a harmónie tela a duše. Pre udržanie a dosiahnutie vitality v každom období nášho života je nutné dodržiavať hlavné zásady životosprávy: vyvážená plnohodnotná strava, pitný režim, pohybové aktivity, dýchacie cvičenia, spánok a schopnosť zvládať stres.

My v Provitality veríme, že jedným zo základných faktorov ako si udržať zdravie je bezpochyby dobrá výživa. Žijeme však v modernej priemyselnej ére. Vieme dobre, že potraviny majú nižšiu výživovú hodnotu a tá sa ešte znižuje tepelným spracovaním, konzervačnými látkami a inými formami predĺženia ich trvanlivosti. U väčšiny z nás, no najmä u detí, denná strava neobsahuje doporučené množstvo zeleniny, ovocia a vlákniny. Naša denná strava je chudobná na vitamíny i enzýmy. Preto sme sa v Provitality rozhodli priniesť našim klientom potraviny, ktoré sú ich bohatým zdrojom. Boli by sme radi, keby tieto produkty obohatili Vaše jedlo a stali sa súčasťou Vášho stravovania.

Našim klientom prinášame kvalitné potraviny, ktoré pochádzajú z rôznych dávnych kultúr celého sveta, kde sa už po stáročia využívajú ako pre výživu, tak často i pre liečebné účely. Vzhľadom k tomu, že pre organizmus je veľmi dôležité nie len to čo dáme do úst, ale i to čím ošetrujeme našu pokožku, prinášame preto našim klientom okrem kvalitných potravín i kozmetické prípravky, ktoré sú na prírodnej báze, bez pridania rôznych chemických prísad.

Veríme, že každý z nás si je do veľkej miery strojcom svojho zdravia. To môžeme potvrdiť i z vlastných skúseností – tie nám ukázali, že ako dokážeme stravou nášmu organizmu uškodiť, tak i pomôcť. Sami na sebe sme zistili, že myseľ i telo reagujú na stravu, ktorú denne konzumujeme. Je len na nás akým smerom sa budeme uberať. Veď už stará múdrosť vraví „V zdravom tele zdravý duch“.

Potrebujete poradiť?

Moje meno je Alena a rada Vám poradím otázkach ohľadne našich produktov. Taktiež Vám rada pomôžem s objednávkou alebo reklamáciou. Neváhajte ma kontaktovať, posnažím sa Váš dotaz/problém vyriešiť v čo najkratšom čase. Stačí vypísať dotazník a ja Vás budem spätne kontaktovať.

alena